• CAC Ploiesti
  • CAC Ploiesti - 29 mai 2011 CAC - Cupa Pazitorii Portii Vinului

Rezultate 28 mai 2011 - Expoziţie de club CRBGPS

Descaca varianta PDF.  Rezultate 28-mai-2011 Expozitie de club CRBGPS

NR CRT.

NUME CAINE

CLASA

SEX

DATA NASTERII

CRESCATOR

PROPRIETAR

CALIFICATIV

TITLU

1

G`Duke ok Hazelline

Baby

M

13.01.2011

Radu Mihnea Ioan

Salmen Rainer Andreas

Foarte Promitator 2

 

2

Ginn of Hazelline

Baby

M

13.01.2011

Radu Mihnea Ioan

Niculescu Cristina Mirela

Foarte Promitator 1

Best Baby

3

Frodo Hunting Trophy

Puppy

M

08.11.2010

Murarescu M & D

Murarescu M & D

Foarte Promitator 1

Best Puppy

4

Errol Hunting Trophy

Puppy

M

28.09.2010

Murarescu M & D

Murarescu M & D

Foarte Promitator 2

 

5

Figo Chasseur Inne

 

M

21.02.2010

Rusu Dragos

Stasie Laurentiu

Exc 1

CAC

6

Birko von der Kopperburg

 

M

24.02.2010

Renke Hobbie

Marin Ionut Mircea

Exc 3

 

7

Rei ot Bai Kosta

 

M

27.11.2009

Kosta Karachanov

Karachanov & Semeniuc

Exc2

RCAC

8

Enzo du Nid aux Nobles

Deschisa

M

09.03.2009

Banu & Ionescu

Ionescu Daniel

Exc1

CAC

9

Bruss Hunting Trophy

Campioni

M

15.08.2006

Murarescu M & D

Murarescu M & D

Exc1

INV, BD, BOB

10

Ghost Chasseur Inne

Puppy

F

29.09.2010

Rusu Dragos

Rusu Dragos

Foarte Promitator 1

 

11

Aurora von den Donau-Wirbeln

Juniori

F

14.11.2009

Antonovici & Pauna & Nohre

Misici Cristian

Exc 2

 

12

Fila du Nid aux Nobles

Juniori

F

10.01.2010

Banu Emanuela

Rusu Dragos

Exc 1

 

13

Ara

Juniori

F

01.08.2010

Nicolae Stefan

Marin Ionut Mircea

 

 

14

Ennya du Nid aux Nobles

 

F

12.07.2009

Banu Emanuela

Murarescu M & D

Exc 2

RCAC

15

Farah Chasseur Inne

 

F

21.02.2010

Rusu Dragos

Baicoianu Marian Dragos

Exc 1

CAC

16

E`Thais du Nid aux Nobles

Deschisa

F

09.03.2009

Banu & Ionescu

Ionescu Daniel

Exc 1

CAC, BB

17

Eba du Nid aux Nobles

Deschisa

F

23.04.2009

Banu Emanuela

Stefan Nicolae

Exc 3

 

18

Uma de la Teius

Deschisa

F

15.09.2008

Cirillo & Semeniuc

Cirillo Pietro

Exc 2

RCAC

19

Avaline Frida

Munca

F

12.05.2006

Zlatko Jojkic

Murarescu M & D

Exc 1

CAC

20

Ria de Casa Padurii

Veterani

F

08.09.2001

Nicolae Stravoiu

Murarescu M & D

Exc 1

BV

 

Tipărire Email

Rezultate 29 mai 2011 CAC Cupa "Păzitorii porţii vinului"

Descarca toate rezultatele - Rezultate 29 mai 2011 CAC Cupa "Păzitorii porţii vinului"

CONCURSUL JUNIOR HANDLER – arbitru DANIELA RADU

Loc I: Dutu Mihai - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER - (262) Pureclass Gold Ticket, pr. Iodache Ionut (Oltenita)
Loc II: Popescu Alexandra - GORDON SETTER - (05) Absolutely Necessary from Faitysett, pr. Popescu Valentin (Bucuresti)
Loc III: Simon Cseperke - PUMI (14) - Gyorgyuvari Cudar Gorhe, pr. Simon Attila (Sf. Gheorghe)

CONCURSUL PERECHI – arbitru VASILE CAROL PAPP

Loc I: RUSSKAYA PSOVAYA BORZAYA – BARZOI (399) Aragon de Villasilva, (401) Ashanty de Villasilva pr. Olariu Laura & Laurentiu (Bucuresti)
Loc II: AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER - (249) Pureclass Iced Cappuccino in Peace Spirit, (262) Pureclass Gold Ticket pr. Dinu Marius & Iordache Ionut (Bucuresti)

CONCURSUL GRUP DE CRESTERE – arbitru CALIN SIMU

Loc I: SCHNAUZER URIAS - (138) Boby di Livio, (141) Ch. Satan di Livio (144) Britty di Livio pr. Herscovici Liviu ( Bucuresti )

CEL MAI BUN CIOBANESC ROMANESC AL EXPOZITIEI – arbitru ANCA GIURA

Loc I: CIOBANESC ROMANESC CARPATIN - (71) Almas de Troian pr. Balan Gheorghe (Piatra Neamt)

Loc II: CIOBANESC ROMANESC CORB - (403) Codrut pr. Neamu Bogdan (Iasi)
Loc III: CIOBANESC ROMANESC MIORITIC - (66) Can't Stop us Apuseni pr. Simutiu Diana & Sorin (Arad)
Loc IV: CIOBANESC ROMANESC DE BUCOVINA – (218) Liza de Plai Vrancean pr. Mot Petrica (Peretu – Teleorman)

B.O.G. - GRUPA I – arbitru MARIUS ILIEV

Loc I: CIOBANESC ROMANESC CARPATIN - (71) Almas de Troian pr. Balan Gheorghe (Piatra Neamt)

Loc II: CIOBANESC GERMAN - (24) Axel von Dacicus pr. Bengescu Laurentiu (Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA II: - arbitru VASILE CAROL PAPP

Loc I: ROTTWEILER- (117) Black – Rott Franco pr. Mako Andras (Cluj Napoca)
Loc II: SCNAUZER PITIC - (148) Ryan de Brissard pr. Bengescu Bellu Ciprian (Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA III: arbitru CALIN SIMU

Loc I: SEALYHAM TERRIER- (227) Forleg Witty Jack Sparrow pr. Zsombor Vizi (Miercurea Ciuc)
Loc II: SCOTTISH TERRIER (226) Safe Sex of Blueline Hunter pr. Spirea Dorinel (Braila)

B.O.G. - GRUPA IV: arbitru CALIN SIMU

Loc I: TECKEL PAR SARMOS - (272) Dum – Dum von der Frogsplats pr. Ambrus Botond (Cluj Napoca)
Loc II : TECEKEL PAR SCURT – (269) Zoldachs Ferrari Fan pr. Calafus Liliana (Constanta)

B.O.G. - GRUPA V: arbitru ANCA GIURA

Loc I: SAMOIEDSKAIA SABAKA - (286) Anatina Dream a Lil'Dream pr. Buda Lavinia (Tg. Jiu)
Loc II: AMERICAN AKITA - (294) Bushy of Wolf Point pr. Petrescu Pavel (Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA VI: arbitru ANCA GIURA

Loc I: RHODESIAN RIDGEBACK - (297) African Fata Morgana Kijani pr. Andrei Ganciu (Bucuresti)
Loc II: BEAGLE - (302) Ultra Kopo Fanta pr. Codescu Sebastian (Ploiesti)

B.O.G. - GRUPA VII: arbitru CALIN SIMU

Loc I: IRISH RED SETTER- (329) Silk Hunting Pal pr. Branza Adriana (Bucuresti)
Loc II: BRAC GERMAN PAR SCURT - (317) Int. Ch. Bruss Hunting Trophy pr. Murarescu Mariana & Daniel (Ploiesti)

B.O.G. - GRUPA VIII: arbitru DANIELA RADU

Loc I : GOLDEN RETRIEVER - (349) Ch. Soul Charisma go for it pr. Bucur Victor (Ploiesti)
Loc II: ENGLISH COCKER SPANIEL - (338) Ch.Wisewin Black Benjamin pr. Stoicescu Liana
(Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA IX: arbitru DANIELA RADU

Loc I : SHIH TZU - (389) Rega Voice Pouchezbabou pr. Dumitrescu Mihaela & Gagiu Lucian
(Targoviste)
Loc II: CANICHE PITIC ALB - (383) Magic Star Pascha Schatz vom Silberweiss pr. Achim Elvis (Ploiesti )

B.O.G. - GRUPA X: arbitru ANCA GIURA

Loc I : BARZOI – (399) Aragon de Villasilva pr. Olariu Laura & Laurentiu (Bucuresti)
Loc II: WHIPPET - (398) Boxing Helena's Hisunshine pr.Arsenie Dan & Bratianu Adriana
(Bucuresti)

BEST BABY – CEL MAI BUN BABY AL EXPOZITIEI – arbitru DANIELA RADU

Loc I: NEWFOUNDLANDER - (81) Seventh Heaven for Shadow's Eternity pr. Ionesi Iulia
(Radauti)
Loc II: SAMOIEDSKAIA SABAKA - (283) Winter Blizzard Arctic Tail pr. Buda Lavinia & Oprisan Raluca (Tg. Jiu)

BEST PUPPY - CEL MAI BUN PUPPY AL EXPOZITIEI – arbitru VASILE CAROL PAPP

Loc I: CIOBANESC ROMANESC MIORITIC - (61) Alan de Codrii Vlasiei pr.Curtean Adrian& Botescu Ioan Alexandru (Ploiesti)
Loc II: CHOW CHOW - (280) Chaitan Legend Chow Flash Sta pr.Popa Ioana – Maria (Bucuresti)

BEST VETERAN - CEL MAI BUN VETERAN AL EXPOZITIEI - arbitru MARIUS ILIEV

Loc I: GOLDEN RETRIEVER - (350) Zorba Mediguard pr. Damian Simona (Bucuresti)
Loc II: PULI - (13) Anita a deli Gobe pr. Pentek Istvan (Bucuresti)

BEST JUNIOR - CEL MAI BUN JUNIOR AL EXPOZITIEI – arbitru CALIN SIMU

Loc I: SCHNAUZER PITIC - (148) Ryan de Brissard pr. Bengescu Bellu Ciprian (Bucuresti)
Loc II: SEALYHAM TERRIER- (227) Forleg Witty Jack Sparrow pr. Zsombor Vizi (Miercurea Ciuc)

BEST IN SHOW - CEL MAI BUN CAINE AL EXPOZITIEI: arbitru ANCA GIURA

Loc I: ROTTWEILER - (117) Black – Rott Franco pr. Mako Andras (Cluj Napoca)
Loc II: CIOBANESC ROMANESC CARPATIN - (71) Almas de Troian pr. Balan Gheorghe (Piatra Neamt)
Loc III: BARZOI – (399) Aragon de Villasilva pr. Olariu Laura & Laurentiu (Bucuresti)

Tipărire Email