• CAC Ploiesti
  • CAC Ploiesti - 29 mai 2011 CAC - Cupa Pazitorii Portii Vinului

Rezultate 29 mai 2011 CAC Cupa "Păzitorii porţii vinului"

Descarca toate rezultatele - Rezultate 29 mai 2011 CAC Cupa "Păzitorii porţii vinului"

CONCURSUL JUNIOR HANDLER – arbitru DANIELA RADU

Loc I: Dutu Mihai - AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER - (262) Pureclass Gold Ticket, pr. Iodache Ionut (Oltenita)
Loc II: Popescu Alexandra - GORDON SETTER - (05) Absolutely Necessary from Faitysett, pr. Popescu Valentin (Bucuresti)
Loc III: Simon Cseperke - PUMI (14) - Gyorgyuvari Cudar Gorhe, pr. Simon Attila (Sf. Gheorghe)

CONCURSUL PERECHI – arbitru VASILE CAROL PAPP

Loc I: RUSSKAYA PSOVAYA BORZAYA – BARZOI (399) Aragon de Villasilva, (401) Ashanty de Villasilva pr. Olariu Laura & Laurentiu (Bucuresti)
Loc II: AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER - (249) Pureclass Iced Cappuccino in Peace Spirit, (262) Pureclass Gold Ticket pr. Dinu Marius & Iordache Ionut (Bucuresti)

CONCURSUL GRUP DE CRESTERE – arbitru CALIN SIMU

Loc I: SCHNAUZER URIAS - (138) Boby di Livio, (141) Ch. Satan di Livio (144) Britty di Livio pr. Herscovici Liviu ( Bucuresti )

CEL MAI BUN CIOBANESC ROMANESC AL EXPOZITIEI – arbitru ANCA GIURA

Loc I: CIOBANESC ROMANESC CARPATIN - (71) Almas de Troian pr. Balan Gheorghe (Piatra Neamt)

Loc II: CIOBANESC ROMANESC CORB - (403) Codrut pr. Neamu Bogdan (Iasi)
Loc III: CIOBANESC ROMANESC MIORITIC - (66) Can't Stop us Apuseni pr. Simutiu Diana & Sorin (Arad)
Loc IV: CIOBANESC ROMANESC DE BUCOVINA – (218) Liza de Plai Vrancean pr. Mot Petrica (Peretu – Teleorman)

B.O.G. - GRUPA I – arbitru MARIUS ILIEV

Loc I: CIOBANESC ROMANESC CARPATIN - (71) Almas de Troian pr. Balan Gheorghe (Piatra Neamt)

Loc II: CIOBANESC GERMAN - (24) Axel von Dacicus pr. Bengescu Laurentiu (Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA II: - arbitru VASILE CAROL PAPP

Loc I: ROTTWEILER- (117) Black – Rott Franco pr. Mako Andras (Cluj Napoca)
Loc II: SCNAUZER PITIC - (148) Ryan de Brissard pr. Bengescu Bellu Ciprian (Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA III: arbitru CALIN SIMU

Loc I: SEALYHAM TERRIER- (227) Forleg Witty Jack Sparrow pr. Zsombor Vizi (Miercurea Ciuc)
Loc II: SCOTTISH TERRIER (226) Safe Sex of Blueline Hunter pr. Spirea Dorinel (Braila)

B.O.G. - GRUPA IV: arbitru CALIN SIMU

Loc I: TECKEL PAR SARMOS - (272) Dum – Dum von der Frogsplats pr. Ambrus Botond (Cluj Napoca)
Loc II : TECEKEL PAR SCURT – (269) Zoldachs Ferrari Fan pr. Calafus Liliana (Constanta)

B.O.G. - GRUPA V: arbitru ANCA GIURA

Loc I: SAMOIEDSKAIA SABAKA - (286) Anatina Dream a Lil'Dream pr. Buda Lavinia (Tg. Jiu)
Loc II: AMERICAN AKITA - (294) Bushy of Wolf Point pr. Petrescu Pavel (Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA VI: arbitru ANCA GIURA

Loc I: RHODESIAN RIDGEBACK - (297) African Fata Morgana Kijani pr. Andrei Ganciu (Bucuresti)
Loc II: BEAGLE - (302) Ultra Kopo Fanta pr. Codescu Sebastian (Ploiesti)

B.O.G. - GRUPA VII: arbitru CALIN SIMU

Loc I: IRISH RED SETTER- (329) Silk Hunting Pal pr. Branza Adriana (Bucuresti)
Loc II: BRAC GERMAN PAR SCURT - (317) Int. Ch. Bruss Hunting Trophy pr. Murarescu Mariana & Daniel (Ploiesti)

B.O.G. - GRUPA VIII: arbitru DANIELA RADU

Loc I : GOLDEN RETRIEVER - (349) Ch. Soul Charisma go for it pr. Bucur Victor (Ploiesti)
Loc II: ENGLISH COCKER SPANIEL - (338) Ch.Wisewin Black Benjamin pr. Stoicescu Liana
(Bucuresti)

B.O.G. - GRUPA IX: arbitru DANIELA RADU

Loc I : SHIH TZU - (389) Rega Voice Pouchezbabou pr. Dumitrescu Mihaela & Gagiu Lucian
(Targoviste)
Loc II: CANICHE PITIC ALB - (383) Magic Star Pascha Schatz vom Silberweiss pr. Achim Elvis (Ploiesti )

B.O.G. - GRUPA X: arbitru ANCA GIURA

Loc I : BARZOI – (399) Aragon de Villasilva pr. Olariu Laura & Laurentiu (Bucuresti)
Loc II: WHIPPET - (398) Boxing Helena's Hisunshine pr.Arsenie Dan & Bratianu Adriana
(Bucuresti)

BEST BABY – CEL MAI BUN BABY AL EXPOZITIEI – arbitru DANIELA RADU

Loc I: NEWFOUNDLANDER - (81) Seventh Heaven for Shadow's Eternity pr. Ionesi Iulia
(Radauti)
Loc II: SAMOIEDSKAIA SABAKA - (283) Winter Blizzard Arctic Tail pr. Buda Lavinia & Oprisan Raluca (Tg. Jiu)

BEST PUPPY - CEL MAI BUN PUPPY AL EXPOZITIEI – arbitru VASILE CAROL PAPP

Loc I: CIOBANESC ROMANESC MIORITIC - (61) Alan de Codrii Vlasiei pr.Curtean Adrian& Botescu Ioan Alexandru (Ploiesti)
Loc II: CHOW CHOW - (280) Chaitan Legend Chow Flash Sta pr.Popa Ioana – Maria (Bucuresti)

BEST VETERAN - CEL MAI BUN VETERAN AL EXPOZITIEI - arbitru MARIUS ILIEV

Loc I: GOLDEN RETRIEVER - (350) Zorba Mediguard pr. Damian Simona (Bucuresti)
Loc II: PULI - (13) Anita a deli Gobe pr. Pentek Istvan (Bucuresti)

BEST JUNIOR - CEL MAI BUN JUNIOR AL EXPOZITIEI – arbitru CALIN SIMU

Loc I: SCHNAUZER PITIC - (148) Ryan de Brissard pr. Bengescu Bellu Ciprian (Bucuresti)
Loc II: SEALYHAM TERRIER- (227) Forleg Witty Jack Sparrow pr. Zsombor Vizi (Miercurea Ciuc)

BEST IN SHOW - CEL MAI BUN CAINE AL EXPOZITIEI: arbitru ANCA GIURA

Loc I: ROTTWEILER - (117) Black – Rott Franco pr. Mako Andras (Cluj Napoca)
Loc II: CIOBANESC ROMANESC CARPATIN - (71) Almas de Troian pr. Balan Gheorghe (Piatra Neamt)
Loc III: BARZOI – (399) Aragon de Villasilva pr. Olariu Laura & Laurentiu (Bucuresti)

Tipărire Email